4
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
סוככי אלברט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחומי עיסוק

 
זה למעלה מ- 40 שנה, חברת סוככי אלברט - פתרונות הצללה מתקדמים שמחה לייצר עבורכם מגוון רחב של סוככים בהתאמה אישית, באיכות הגבוהה ביותר בשוק. להלן תוכלו להתרשם משלל הסוככים שאנחנו מייצרים.
 

סוככים קבועים

 
סוככים מסוג זה מהווים קונסטרוקציה קבועה, שאינה ניתנת לשינוי. סוככים אלו נבנים במטרה לספק מקום המוגן מהשמש, אך עדיין מאפשרים ליהנות מהאוויר הצח.
 
 

סוככי זרועות ידניים וחשמליים

 
סוכך הזרוע מאפשר מצד אחד להצל על אזור מסוים, ומצד שני, הוא מתקפל, כך שניתן לסגור אותו כשאין גשם חזק. הסכך יכול להתקפל בעזרת מנגנון חשמלי או ידני, בהתאם לגודלו והנוחות של בעליו.
 
 

סוככי חלון

 
זהו סוכך מעוצב, המאפשר להצל על האזור שלפני חלון של חדר בבית או ויטרינה בסלון או בחנות. הסוכך האסתטי הזה משפיע על מראה יפה יותר של הבית או העסק ומונע חדירה של אור מיותר ומסנוור.
 
 

מרקיזות

 
גדולתו של סוכך המרקיזה נעוץ ביכולת שלו להתקפל בכל עת שאינו בשימוש, ולכן אינו מצריך אישורי בנייה מהרשויות המקומיות. הסוכך מתאים במיוחד לסגירת מרפסות. במרקיזה ישנם שלבים פנימיים, שמקנים לסכך עמידות במשך שנים ויעילות בסגירה. ניתן להוסיף מנגנון פתיחה ידני או חשמלי.
 
 

סגירת חורף

 
סגירת חורף מאפשרת ליהנות מהאווירה המיוחדת של ישיבה בחוץ גם בחורף. למעשה, מדובר בבניית קירות מזכוכית, שמגנות על היושבים בפנים מפני הרוח והגשם, אך ניתן לצפות בנוף שבחוץ, ובכך ליהנות משני היתרונות – מצד אחד מהנוף וההרגשה שאתם בחוץ, ומצד שני, מהחום של מבנה סגור. סגירות החורף מיושמות למגוון מטרות:

  • סגירות חורף לבריכות – מועדוני הקנטרי ובעלי בריכות פרטיות בוחרים לסגור את הבריכות בסגירת חורף, וכך, מצד אחד ניתן ליהנות מהנוף בחוץ, ומצד שני, הבריכה יכולה להיות פעילה גם בחורף. כמו כן, בריכה שסגורה בסגירת חורף קלה יותר לתחזוקה כי היא פחות מתלכלכת.
  • סגירת חורף למרפסות – אנשים רבים שיש להם מרפסת, מוצאים שהיא לא שימושים במהלך החודשים הקרים מאוד והחמים מאוד, ולכן בוחרים לסגור אותה בסגירת חורף מיוחדת, וכך היא הופכת להיות שימושית במשך כל השנה.
  • סגירת חורף לבתי קפה ולמסעדות – בתי קפה ומסעדות רבות מחזיקות מקומות ישיבה מחוץ למסעדה. מקומות אלו מועדפים על הסועדים בעונות החמות, אך גורמים להפסד כלכלי בחורף, ולכן המסעדות סוגרות את אזור הישיבה החיצוני בסגירת חורף.
 
 

פרגולות עץ

 
פרגולות עץ מוסיפות מראה טבעי לגינה, ונמצאות בשימוש נרחב בגינות פרטיות וציבוריות, בפנטהאוזים ובאזורים ציבוריים רבים. פרגולות עץ מצריכות תכנון נכון, עיבוד מקצועי של העץ כך שלא ירקיב ותחזוקה שוטפת.
 
 

רשתות צל

 
רשתות צל מגיעות בצבעים שונים וברמות צפיפות שונות, והן מיושמות בסוככים מסוגים שונים ולמגוון צרכים, ללקוחות הפרטיים והעסקיים. ניתן להשתמש בהן לסוככים נפתחים או קבועים.
 
 

רצפת דק עץ

 
רצפת דק מעניקה מראה טבעי וכפרי לגינה, ומשתלבת היטב עם פרגולה מעץ. את הדקים ניתן למצוא באולמות פרטיים, בגינות פרטיות ובמסעדות יוקרתיות. הדק מצריך תחזוקה, אך המראה החם שלו שווה את הטרחה.